Haber

2 Nisan Şanslı Top Sonuçları Açıklandı: 2 Nisan Şanslı Top Kazanan Numaralar ve Tüm Detaylar

Milli Piyango Baht Balosu’nda haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. 2 Nisan Pazar günü saat 20:00’de canlı yayında gerçekleştirilecek çekiliş için çekiliş oyun severler soluğunu tuttu. 5+1’i yapanların büyük ikramiyeyi kazanma şansı yakaladığı Şanslı Top’ta kazandıran numaralar aranmaya başlandı. Peki 2 Nisan Baht Topu kazandıran numaralara ne oldu? 2 Nisan Pazar Şans Topu sonuçları açıklandı mı? 2 Nisan Şans Topu kazandı mı? İşte 2 Mart Baht Balosu sonuçları…

2 Nisan Pazar Baht Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Çarşamba ve Pazar akşamları gerçekleştirilen Baht Topu çekilişinde bu akşam haftanın son karşılaşması gerçekleşti. Noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda saat 20.00’de gerçekleştirilen çekilişin detayları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 2 Nisan Şans Topu kazandıran numaraları haberimizde yer alan sonuç sorgulama sayfasından inceleyebilirsiniz.

2 Nisan Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı!

2 Nisan Pazar Baht Balosu’nda kazandıran numaralar; 12, 17, 23, 28, 33 ve 4. 5+1’e çıkılmazken 4.112.269,94 TL’lik büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devredildi.

2 NİSAN PAZAR ŞANS TOPU SONUÇ SORGU SAYFASI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu