Teknoloji

Street Fighter 6 849 TL’den Tüm Platformlarda Çıktı

 
Capcom tarafından geliştirilen ve dün prestij ile yayınlanan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6, 848.99 TL’den satışa çıktı. Oyunun Steam, Playstation ve Xbox Store’daki fiyatı aynı. Oyun şu anda Steam’de 900’den fazla kullanıcı incelemesine sahiptir ve “Çok Olumlu” olarak etiketlenmiştir.
 
Street Fighter 6 aldığı yüksek puanlar ile dikkat çeken bir yapım.
 
 
 
Köklü dövüş serilerinden biri olan Street Fighter hayranları için bu yeni oyun üst düzey bir deneyim sunmayı hedefliyor. Steam üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC için sunulan dövüş aksiyon oyunu SF6, medya inceleme puanları da oldukça yüksek. Oyunun Metacritic ortalaması ise PC tarafında 93, PS5 tarafında 92 ve Xbox Series X tarafında 89.
 
Capcom’un tescilli RE ENGINE oyun motoru ile geliştirilen Street Fighter 6’nın birçok modu vardır. World-Type, Fighting Ground ve Battle Center olmak üzere üç farklı oyun moduyla birlikte oyuncular arenalara girebilir ve tanınmış karakterlerle takım kurabilir.
 
 
 
Beklenen oyun Street Fighter 6’da aynı anda üç kontrol tipi (Klasik, Modern ve Dinamik) bulunuyor. Bu sayede her oyuncunun tarzına göre kolaylık sağlamaktadır.
 
Öte yandan oyunu hem tek oyunculu hem de çevrimiçi PvP modlarıyla deneyimleyebilirsiniz.

beylikduzu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu